Interiéry – návrhy a realizace

/Interiéry – návrhy a realizace
Interiéry – návrhy a realizace 2018-01-21T10:35:36+00:00

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám vyrobí interiéry do Vašeho bydlení snů? Nemáte čas shánět a ladit k sobě jednotlivé části interiéru? Svěřte své představy do rukou nám, odborníkům z Alnusu.

Nabízíme kompletní služby v oblasti bytové architektury již od roku 1993. Dlouholeté zkušenosti z nás dělají špičku ve svém oboru.

Pokud chcete mít doma dokonalý interiér, není možno řešit jednotlivé prvky odděleně, neboť vše se vším souvisí. Na základě vstupní konzultace pro Vás připravíme dispoziční řešení ve více variantách. Pak projekčně zpracujeme kompletní interiér se všemi detaily (stavební úpravy, elektroinstalace, výrobní výkresy nábytku, řešení barev zdí, podlahy, dveře, osvětlení atd.). To vše zakomponujeme do dokonalých 3D vizualizací.

Má-li vše dopadnout dobře, nabízíme vlastní výrobu nábytku ve vysoké kvalitě s téměř neomezeným řešením technických a designových detailů.

Aby vše na sebe časové navazovalo, můžeme nabídnout službu autorského dozoru, kdy naši architekti dohlížejí na celý průběh realizace od zajištění stavebních úprav, pokládky podlah, malby, dodávky nábytku až po instalaci Hifi techniky a stínící techniky.

Služby od A do Z pro Vaši novostavbu či rekonstrukci domu nebo bytu.

Proč moderní interiéry od Alnusu?

Vše pod jednou střechou – od návrhu interiéru přes výrobu po finální montáž
Tým vlastních interiérových designerů, aneb co vymyslíme, jsme schopni bez úprav realizovat
Neomezené možnosti designu a materiálů, nejnovější materiály, nejnovější kování
Vlastní zaměření, vlastní výroba a montáž zakázkového nábytku či dodávka od světových značek