Ložnice – moderní i klasický nábytek na míru

//Ložnice – moderní i klasický nábytek na míru
Ložnice – moderní i klasický nábytek na míru 2017-02-10T10:31:46+00:00
moderní ložnice nábytek

Firma Alnus vyrábí moderní ložnice jako součást kompletního interiéru domu nebo bytu, popř. i jako samostatné zakázky. Do ložnice dodáváme postele standardní nebo zakázkovou formou, tzn. kdy můžeme rozměr postele i výšku sedu přizpůsobit požadavku zákazníka (s tím souvisí pochopitelně atypické rozměry lamelových roštů a matrací). Dnes jsou velmi žádané postele s vyšší výškou vhodné pro lepší vstávání z postele.

Ložnice vyrábíme z různých materiálů a v různém designu. Používáme široký výběr dřevěných dýh a disponujeme také velkým výběrem atraktivních čalounických materiálů (design krokodýlí kůže, vyrážené vzory v kůžích, dekorativní umělé materiály, látky apod.). Více ve fotogalerii Ložnice

V ložnicích i moderních interiérech řešíme vestavné reproduktory, inteligentní elektroinstalace a ostatní techniku. Velmi žádané jsou výjezdné TV plazmy z komody nebo ze skříňkové sestavy ovládané dálkovým ovladačem nebo Vaším telefonem.

V moderních ložnicích řešíme různé druhy osvětlení. Kromě běžného osvětlení je zajímavé např. intimní podsvícení postele, nočních stolků nebo čela postele. Atraktivní je také nasvícení závěsů.

Proč moderní či klasické ložnice od Alnusu?

Návrh a ralizace ložnice v různých stylech na míru
Výroba postelí v atypických rozměrech
Výroba postelí dřevěných i čalouněných
Výroba vestavných skříní i samostatných šaten
Doladění ložnic včetně barevnosti, textilií, tapet a osvětlení