Moderní interiéry na míru

//Moderní interiéry na míru
Moderní interiéry na míru 2017-02-10T10:34:14+00:00
moderní interiéry na míru

Firma Alnus navrhuje, vyrábí a dodává moderní interiéry na český a evropský trh již od roku 1993. Architekti a designéři naší firmy vidí kompletní moderní interiér vždy jako jeden celek a přistupují k jeho tvorbě z globálního hlediska.

Různý design i materiál, který preferuje zákazník, je zakomponován v tvorbě návrhu, a to vždy tak, aby respektoval charakter domu, prostor i funkčnost. Jednotný styl celého moderního interiéru, ať už je jakýkoliv, je naše priorita. Požadavky, představy i zvyklosti zákazníka jsou citlivě monitorovány během osobních schůzek tak, aby návrhy moderního interiéru splňovaly vše potřebné. V neposlední řadě také finanční možnosti zákazníka.

Na základě výkresové dokumentace, osobní konzultace a požadavků zákazníka vypracuje náš tým architektů a designerů různé varianty dispozičního řešení a následně 3D návrhy a vizualizace.

Mnohaletými zkušenostmi garantujeme, že návrhy budou nejen designově atraktivní, ale také vysoce kvalitní po stránce praktické a funkční. Dokonalost technických detailů zaručují mnohaleté zkušenosti našich architektů a techniků, kteří jsou v úzkém každodenním spojení v jedné firmě.

Profesionální fotorealistické vizualizace interiérů, a to hned v několika variantách Vám usnadní správně se rozhodnout pro nejlepší barevné i materiálové možnosti nábytku, barevností stěn a podhledů, podlah, kombinací tapet, výběru osvětlení a doplňků, jako jsou sedačky, židle, koberce apod.

Moderní interiéry vidíme vždy jako celek.

Do konečných vizualizací můžeme také zakomponovat Váš skutečný výhled z okna nebo obraz Vašeho oblíbeného autora. Celkový prostor Vašeho nového moderního interiéru tak můžete vidět dřív, než se dům začne stavět.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Proč moderní interiéry od Alnusu?

Kompletní moderní interiéry na míru
Světové aktuální trendy a technologie
Používání nejnovějších materiálů a kování
Moderní interiéry vždy na zakázku (lamino, dýha, masiv, vysoký lesk)