Návrhy interiérů a kuchyní

//Návrhy interiérů a kuchyní
Návrhy interiérů a kuchyní 2017-02-10T10:39:17+00:00
návrhy interiérů a kuchyní

Dobré návrhy interiéru jsou alfou a omegou kvalitní realizace. Co podceníte na začátku, v průběhu realizace už nedohoníte. Vyvarujte se předělávkám a změnám. To vše stojí čas a peníze. Uvědomujeme si tento fakt, nenecháváme nic náhodě a snažíme se vidět návrhy interiérů nejen z pohledu výrobce nábytku, ale i z pohledu kontextu všeho, co s interiérem souvisí. A to nás odlišuje od kuchyňských studií či prodejen nábytku, kde se neřeší návaznosti.

Navrhujeme několik odlišných dispozičních variant interiéru. V každé dispozici zdůrazníme výhody, ale upozorníme i na nevýhody. Návrhy kuchyní i interiérů tvoříme nejenom atraktivně z hlediska designu, ale také kvalitně z hlediska praktického a funkčního. Naše návrhy jsou kvalitní také po stránce výrobní s ohledem na proveditelnost, výběr materiálů a technických detailů, které ovlivňují cenu samotné realizace. Naše návrhy konzultujeme přímo s našimi techniky výroby a návrhy interiérů prezentujeme s dořešenými technickými detaily.

Tvoříme design kuchyní a interiérů již od roku 1993 a naše praxe hovoří za nás. Naše špičkové designy interiérů jsou vyhledávány doma i v zahraničí. Návrhy tvoříme v 3D vizualizacích.

Naše návrhy tvoříme vždy komplexně včetně podlah, dveří, sádrokartonových podhledů, vestavných světel i přisazených lustrů. Řešíme komplexní barevné pojetí interiéru, nejenom samotného nábytku.

Součástí návrhů interiérů jsou i elektroinstalační a vodoinstalační výkresy včetně možnosti řešit inteligentní elektroinstalaci a multimedia jako např. multiroom systémy.

V případě zájmu čtěte více o tom, kdy je třeba se kontatovat pro první schůzku nad návrhem interiéru.

Proč návrhy interiérů od Alnusu?

Řešení kuchyní s obývacím pokojem coby jednoho celku
Návrh více dispozičních řešení prostoru
Doladění interiérů včetně podlah, maleb, tapet, osvětlení
Žádný styl nábytku nám není cizí
Respektování Vašich individuálních požadavků
Naše návrhy vždy spojeny s naší realizací
Skloubení designu s praktičností v dokonalý celek
Díky vizualizacím Vás ve zrealizovaném interiéru nic nepřekvapí