Obývací pokoje na míru

//Obývací pokoje na míru
Obývací pokoje na míru 2017-02-10T10:42:32+00:00
moderní obývací pokoje na míru

Moderní obývací pokoje firma Alnus vyrábí buď jako celek s kuchyní a jídelnou v jednotném designu, nebo samostatně v případě, že zákazník ostatní nábytek již má. Na základě požadavku zákazníka s ohledem na půdorys navrhujeme a dodáváme nejrůznější nábytkové sestavy, komody, knihovny, hifi sestavy apod. Ty mohou být vestavné nebo nevestavné v různém designu a z různých materiálů.

 

K moderním obývacím pokojům dodáváme sedací soupravy světových značek s možností úprav. Doplníme je vlastní výrobou různých odkládacích poliček, stolků a komod k boční nebo zadní straně sedačky, pokud je umístěná v prostoru. Tím docílíme zajímavé integrity, zvláště pokud jde o sedačky objemnějších tvarů. Více ve Fotogalerii obývací pokoje

Stále více žádané jsou také vestavné reproduktory. Ty mohou být vestavěny ve zdi nebo v nábytku. Žádná viditelná kabeláž, prach apod., což ocení nejedna hospodyně. Audiovizuální technika skládající se z mnoha nejrůznějších komponentů, pokud je vestavná, skrytá a zároveň tiše odvětraná v nábytkové sestavě, je také velmi elegantní řešení.

 

Zajímavým prvkem v obývacím pokoji jsou výjezdné bary u sedacích souprav, které jsou na dálkové ovládání, nebo jej můžete ovládat svým mobilním telefonem. Tento překvapivý efekt ohromí nejednoho vašeho hosta, zvláště když výsuvný bar se také rozsvítí a při zasunutí zase zhasne.

Proč moderní obývací pokoje od Alnusu?

Návrh více dispozičních řešení
Realizace obývacích pokojů v různém designu
Dodávka čalouněného nábytku od renomovaných výrobců
Zakomponování audio a video techniky do nábytku
Doladění obývacího pokoje včetně barevného řešení, tapet, podlah a osvětlení