Realizace interiérů na klíč

Úvod/Interiéry - návrhy a realizace/Realizace interiérů na klíč
Realizace interiérů na klíč 2017-02-10T10:44:43+00:00
realizace interiérů na klíč

Špatně provedená realizace interiéru degraduje vynaloženou energii, čas a peníze za kvalitní návrh. Toho jsme si plně vědomi. Proto jsou naše návrhy vždy spojeny s kvalitně provedenou realizací. Máme vlastní zakázkovou výrobu, která je schopna i těch nejnáročnějších realizací. Nebojíme se výzev, odvážného designu i netradičních materiálů a technického řešení.

Díky přímé spojitosti interiérových designerů s techniky výroby jsou naše návrhy „reálné“ – vyrobitelné a cenově dostupné. Díky vhodnému technickému řešení a výběru materiálu splníme Vaše finanční představy o realizaci interiéru.

Vždy se snažíme pojmout interiér jako jeden celek. Proto při realizaci nabízíme možnost dodat interiér kompletně. Nejen samotný nábytek, ale i podlahy, malby, tapety, osvětlení, dveře, sedací nábytek, bytové doplňky, Hifi techniku, textilie atd.

V dnešní uspěchané době, kdy není na nic čas, můžete vše zařídit na jednom místě. Od hrubé stavby po pověšení záclon. Zajišťujeme koordinaci řemesel u novostaveb i organizaci celé rekonstrukce domu či bytu. Popřípadě zabezpečíme jednotlivá řemesla.

Kromě vlastní výroby doplňujeme sortiment o kusový nábytek všech stylů renomovaných světových značek – např. sedací nábytek stylový, klasický, rustikální či zámecký kusový nábytek. Popřípadě můžeme dodat i jednotlivé dílčí kusy či části do interiéru.

Inspirujte se naší fotogalerií a svěřte realizace interiéru nám.

Proč realizace interiérů od Alnusu?

Realizace kompletní dodávky interiérů
Kromě vlastní výroby dodávka nábytku a bytových doplňků světových značek
Od hrubé stavby až po pověšení záclon
Zaměření vlastním technikem
Vlastní montáž i doprava
Autorský dozor a koordinace řemesel
Možnost dodat i dílčí části