Zakázková výroba nábytku na míru

Úvod/Interiéry - návrhy a realizace/Zakázková výroba nábytku na míru
Zakázková výroba nábytku na míru 2017-02-10T11:02:54+00:00
výroba nábytku na míru

Často se nás lidé ptají: „Jste tedy architektonická a designová, nebo stolařská a výrobní firma?“ Můžeme hrdě odpovědět: „Jsme tohle všechno dohromady.“ Výroba nábytku na míru je naším nosným programem. Alnus zodpovídá za interiérovou zakázku od prvního do posledního bodu, to znamená od architektonických návrhů přes výrobu nábytku na míru až po výslednou montáž na místě.

Zdůrazňujeme, že jsme firma zakázková, což znamená, že nedodáváme žádné prefabrikované výrobky a předem vyrobená řešení. To, co vyrobíme, si zvolíte Vy. Od designu přes materiál až po výsledek v konkrétním prostoru. Velmi přitom lpíme na špičkové kvalitě.

Používáme své vlastní technologie a výrobní postupy, jež po léta zdokonalujeme. Kontrolujeme vše, co s procesem tvorby Vašeho bydlení souvisí, nic nenecháme náhodě. Vybíráme vždy konkrétní materiál a ověřujeme jeho kvalitu, což platí i pro sebemenší detaily, jimiž výsledek doplňujeme (designové doplňky, koberce, vázy, nádobí).

S kvalitou souvisí i snaha o co nejdelší trvanlivost našich výrobků, což například znamená používání prvků, jako je speciální kování s doživotní zárukou (kování Blum či Hettich). Na poli integrovaných technologií, ať už elektrospotřebičů, osvětlení, nebo audiovizuální techniky, spolupracujeme s mistry oboru a sledujeme nejnovější trendy. K tomu, co vyrobíme a z čeho stvoříme Váš útulný domov, poskytujeme plný servis.

Zárukou kvalitní realizace je tým lidí, kteří váš interiér vyrábí a zároveň následně také montují. Takový přístup zaručuje nejvyšší péči, neboť všichni naši zaměstnanci znají skutečnou hodnotu výrobku, s nímž přicházejí do styku. Neprodáváme nábytek, prodáváme útulné a krásné bydlení, místo pro Váš život. A za proces, který k tomu vede, ručíme od A do Z.

Naše interiérová studia v Praze a Strážnici  uspokojí každého zákazníka.

Proč výroba nábytku od Alnusu?

Ralizovatelné a praktické návrhy
Již 22 let ve vyrábění nábytku na míru
Výběr materiálu přizpůsobený Vašim finančním možnostem
Maximální kvalita bez kompromisů a šizení
Použití nejnovějších materiálů a technologií
Naše výrobky technicky správné a dořešené
Nekonečné materiálové možnosti
Výzvy a experimenty bez obav