luxusní obývací pokoj

Barevnost interiéru

Barevná sladěnost

Jak by měl správně vypadat náš interiér? Vybrali jsme ideální barevné řešení? Jak docílit, aby byl náš nový interiér krásný, moderní, vzdušný, ale přesto útulný?Tyto a desítky dalších otázek si kladou všichni, kdo si pořizují nové bydlení. Možná jste mezi nimi. Máme pro vás radu – nejvhodnějším způsobem, jak nic nezkazit, je svěřit vše odborníkům.

Architekti a designéři firmy ALNUS se podobnými problémy zabývají již čtvrt století. Na základě půdorysu interiéru a detailů vašeho zadání vám vytvoří kompletní návrh. Zhotoví nejen několik dispozičních variant, ale také vícero designových řešení. Cílem je přitom vždy vyjít plně vstříc požadavkům zadavatele. Samozřejmou součástí každého 3D návrhu je i barevné řešení interiéru. Na základě toho si můžete vytvořit dokonalou představu o tom, jak bude váš interiér vypadat. Promýšlíme ho do nejmenších detailů – řešíme nejen designovou vyváženost hmoty, ale i barevné sladění jednotlivých částí interiéru. Zabýváme se do hloubky i kombinacemi různých materiálů, které ladíme přesně na míru dalším prvkům, jako jsou dveře, podlahy, nábytek, výmalba, tapety, sedačky, židle, závěsy nebo koberce.

Výsledek, který vám předložíme, je dokonalý návrh interiéru od A po S. Všechny detaily odpovídají funkční realizaci, kterou řešíme kompletně sami. Naše interiéry jsou proto krásné nejen na papíře, ale i ve skutečnosti.

Svěřte své potřeby lidem, kteří řeší a realizují interiéry již 25 let – doma i v zahraničí. Kontaktujte nás!

Prohlédněte si také naši videogalerii a fotogalerii, kde se dozvíte více.

moderní kuchyně
moderní kuchyně
luxusní obývací pokoj
moderní kuchyně
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj