moderní kuchyně

Lokálně snížené podhledy

Světelné scény

V moderním interiéru je na prvním místě velký a otevřený prostor se skleněnými okny a širokým výhledem. Jak přitom docílit útulnosti? Vyřešili jste správně akustickou pohodu interiéru? Víte, jak rozvrhnout světlo v prostoru, a proč mít možnost volby světelné scény pro konkrétní potřebu?

Světelné scény jsou velmi důležité. Můžete si vytvořit světlo v dané části interiéru pro práci, pro čtení, pro sledování televize, nebo pro intimní atmosféru. Vícero druhu osvětlení umožňuje více světelných scén pro potřebnou konkrétní činnost. Ideálním řešením jsou velmi oblíbené lokálně snížené podhledy, které poskytují mnoho kombinací světla včetně dalších technických řešení ( rekuperace, odtah digestoře, zakrytí potřebných kabeláží, zakrytí kolejnic pro záclony a závěsy, klimatizace, akustika, atd.)

Značná část lidí si při pořizování nového domu uvědomuje důležitost krásného designu, ale zapomíná na to, že v novém domě budou především žít. Stavební architekt zná často slova jako “akustika” jen ze školy – vždyť přece atraktivní stavba, to je hlavně design, prostor, minimalistický vzhled a krásný výhled! Neuvědomuje si důležitou roli akustické vyváženosti v celkovém pocitu pohody a útulnosti. Problémem se pak zabývá příliš pozdě, a pokud je vůbec řešitelný, stojí to zákazníka nemalé finanční prostředky.

Architekti a designéři firmy ALNUS se komplexním návrhům i realizacím interiérů věnují již 25 let. Funkční design pro ně nikdy není jen záležitostí blyštivého vzhledu a vždy se zabývají všemi problémy skutečného bydlení, včetně akustiky a osvětlení. Barevnou vyváženost umocňují interiéry ALNUS variabilními světelnými scénami. Kombinace s lokálně sníženými podhledy pak ještě dotváří akusticky příjemnou atmosféru pro vaše bydlení.

Svěřte své potřeby lidem, kteří řeší a realizují interiéry již 25 let – doma i v zahraničí. Kontaktujte nás!

Prohlédněte si také naši videogalerii a fotogalerii, kde se dozvíte více.

moderní kuchyně
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
vestavná digestoř ostrůvková
moderní lustr
luxusní obývací pokoj
jídelní stůl s židlemi
luxusní hala
luxusní hala
luxusní obývací pokoj