Návrh a realizace interiéru na klíč

Stavební úpravy

Jaká je ideální cesta ke krásnému, útulnému, a přitom modernímu interiéru? Chápete důležitost kvalitního návrhu, ale nevíte, komu svěřit realizaci? Bojíte se, že nebudete mít kontrolu nad všemi jejími aspekty? Zajímá vás vše od barevných kombinací, technických detailů, až po správné propojení mezi prvky interiéru?

Návrh a realizace jsou dvěma stranami téže mince. Interiér musí být zhotoven na základě precizně promyšleného základu, lidmi, kteří rozumí praktické práci. Designéři a architekti firmy ALNUS pracují na návrzích a realizacích interiérů již 25 let, doma i v zahraničí. Dokáží vytvořit kompletní, do detailu propracovaný návrh vašeho interiéru, zhotovený v úzké spolupráci s techniky výroby, zodpovědnými za následnou realizaci.

Interiéry navrhujeme a realizujeme včetně stavebních úprav a inteligentních elektroinstalací. Provádíme veškeré stavební úpravy a práce v interiérech. Bourání i nosných stěn za asistenci statika a jeho výpočtů. Změna a rekonstrukce koupelen, schodišť, podlah, dveří, lokálně snížených sádrokartonů, výstavby krbů, biokrbů, klimatizací atd. Vše záleží na technických možnostech a návaznostech na ostatní požadavky. Řešíme interiér jako celek. Vše je přitom v rukou zákazníka, včetně rozhodnutí, zda si chce některé části interiéru dodat sám.

Svěřte své potřeby lidem, kteří řeší a realizují interiéry již 25 let – doma i v zahraničí. Kontaktujte nás!

Prohlédněte si také naši videogalerii a fotogalerii, kde se dozvíte více.

moderní kuchyně
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
luxusní obývací pokoj
moderní kuchyně
moderní kuchyně
moderní kuchyně
moderní kuchyně
luxusní obývací pokoj