Referenční projekt

Luxusní moderní byt

Komplexní interiér bytu o rozloze stovek metrů čtverečních
Luxusní moderní obývací pokoj

Luxusní moderní byt

Luxusní moderní byt

Vstupní hala v interiéru bytu

Bytový architekt vytvořil moderní design tohoto interiéru. Skříňová sestava plynule navazuje na obklady stěn v níž jsou plně integrované skryté dveře do koupelny. Dlouhá chodba navazuje na velký obytný prostor, který odděluje posuvná ornamentální skla.

Luxusní moderní byt

Design interiéru moderního bytu

Praktický návrh interiéru. Velký prostor moderního bytu je možné rozčlenit posuvnými ornamentálními skly.

Luxusní moderní byt

Moderní kuchyně na míru

Tmavé barvy byly vždy luxusnější, než světlé. V tomto případě černá barva je v matném provedení doplněná černou opalovanou žulou a stejným černým sklem za pracovní deskou jako je černé sklo vestavných elektrospotřebičů.

Luxusní moderní byt

Moderní luxusní obývací pokoj

Kvalitní návrh interiéru se pozná. Prostorný obývací pokoj v americkém ořechu v kombinaci s černou matovou barvou. Moderní konferenční stolky s elegantní nerezovou konstrukcí s možností různého umístění, dle momentální potřeby.

Luxusní moderní byt

Dělící nábytková stěna

Velký prostor kuchyně a obývacího pokoje rozděluje dělící vzdušná nábytková stěna. Vytváří tím tak útulnost moderní jídelny a celkový zajímavý design tohoto interiéru.

Luxusní moderní byt

Moderní luxusní ložnice

Návrh interiéru této moderní ložnice je doplněna mnohými dýhovanými a čalouněnými obklady. Oproti posteli je komoda s výsuvnou elektricky ovládanou TV.

Luxusní moderní byt

Luxusní interiér domácí pracovny

Design interiéru této pracovny je vyrobena z amerického ořechu ve vysokém lesku. Velká knihovna je doplněna barevnými nikami s obložením v kůži.

Moderní zpracování předsíně a schodiště

Luxusní interiér domu

Luxusní interiér domu

Moderní kuchyně s ostrůvkem a barem

Bytový architekt firmy Alnus vytvořil tento atraktivní interiérový design také díky velkorysému prostoru. Luxusní kuchyně této vily má vaření v prostoru, které je částečně skryté zvýšenou designovou skříňkovou sestavou, jež nabízí vše co je potřeba být v blízkosti jídelního stolu. Ve spodní části této sestavy je uprostřed podstavná chladnička na nápoje a po stranách uvnitř skříněk skryté zásuvky na příbory a talíře. Ve zvýšené části za posuvnými skly jsou skleničky. Další část velké sestavy této kuchyně s troubami je částečně skrytá zákoutím s knihovnou s vnitřním osvětlením. Ostatní foto s mnoha detaily z této realizace si můžete prohlédnout, pokud kliknete na tlačítko další realizace ve spodní části. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Luxusní interiér domu

Osvětlení moderního interiéru domu

Ve spodní skříňkové sestavě jsou umístěny zesilovače a další komponenty pro domácí kino. Tento prostor je odvětrán skrytými mřížkami a také tichým ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím domácího kina. Teplý vzduch stoupá za podsvětleným obkladem pod TV a vystupuje bočními průduchy. Ve spodní skříňkové sestavě je také ukrytý subwoofer.
Takto vytvořený design interiéru je nejenom designově čistý, ale i praktický. Žádná viditelná kabeláž. Žádný elektrostatický prach.

Luxusní interiér domu

Osvětlení interiéru ložnice

Podsvícené čelo postele i spodní rám jsou pošity kůží s krokodýlím vzorem. Ve vrchní desce nočních stolků je vloženo dekorativní sklo s kašmírovým vzorem. Další tyto skla jsou použity v ostatních nábytkových kusech, jako jsou skříně a komoda oproti posteli s výsuvnou TV. Tento kompletní design interiéru se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Luxusní interiér domu

Design komody s výsuvnou TV v ložnici

Oproti posteli je umístěna funkční komoda s úložným prostorem a také se skrytou výsuvnou TV. Architekti a projektanti firmy navrhují interiéry tak, aby byly nejenom atraktivní z hlediska designu, ale i technicky domyšlené.

Luxusní interiér domu

Předsíň v interiéru domu

Uprostřed domu je poměrně velká vstupní hala rozdělena skleněným zádveřím jež řeší proniknutí chladu zvenku. Nábytková sestava umožňuje částečně skrýt pověšené mokré kabáty. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Luxusní interiér domu

Osvětlení interiéru koupelny

Design interiéru vily je navrhován komplexně v jednotném designu i včetně koupelny. Nábytková sestava má povrchovou úpravu ve zlaté metalíze ve vysokém lesku. Zrcadla se senzorovými vypínači mají rámy vyrobené na zakázku.

Luxusní interiér domu

Vinárna jako součást interiéru domu

Veškeré nábytkové prvky jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky a předýhovány dubovou dýhou tak, aby sesazenka dýhy vytvářela dojem masivního dřeva. Povrchová úprava je přírodní olej. Takto vyrobený nábytek je vhodný do chladného a vlhkého prostředí.

luxusní obývací pokoj

Moderní interiér ve světlých barvách

Moderní interiér ve světlých barvách

Barvy a osvětlení v interiéru

Bytový architekt firmy Alnus vytvořil obývací místnost s rozlehlou sedačkou a velkými konferenčními stolky, které plynule přechází v jídelní část a kuchyň.

Moderní interiér ve světlých barvách

Moderní interiér kuchyně

Návrh interiéru této moderní kuchyně s pracovním ostrůvkem doplněný o masivní dřevěnou desku sloužící jako bar. Kombinace dvou barev a ve dvojím provedení povrchu. Mat a vysoký lesk.

Moderní interiér ve světlých barvách

Jídelní stůl v moderním interiéru domu

Velký jídelní stůl je umístěn v prostoru na centrální noze. Architekti a projektanti firmy Alnus vytváří nejenom atraktivní, ale i praktický design. Jídelní stůl na centrální noze umožňuje také možnost velkého počtu lidí u stolu bez překážení klasických stolových nohou.

Moderní interiér ve světlých barvách

Osvětlení interiéru moderní ložnice

Interiérový design této podsvícené postele se skrytou podstavou vytváří efekt levitující postele. Zadní čelo postele má dekorativní vestavné osvětlení.

Moderní interiér ve světlých barvách

Komoda v moderní ložnici

Komoda s podsvícením leží na dlouhém dýhovaném soklu jež zároveň vytváří podstavec pro velké dekorace či vázy

Moderní interiér ve světlých barvách

Dámský toaletní stolek v moderním interiéru ložnice

Bytový design této ložnice je tvořen a doplněn vestavnou kůží. Atraktivní design dámského toaletního stolku se zrcadlem a mnoha zásuvkami.

Moderní interiér ve světlých barvách

Věstavěné skříně v ložnici

Návrh interiéru je tvořen tak, aby skříňové sestavy nebyly pouze fádní skříně. Tato skříňová sestava je doplněna vestavným pracovním stolem a TV oproti posteli.