Referenční projekt

Luxusní interiér moderního domu

Interiér moderní vily s designovými prvky v luxusním provedení

Luxusní interiér domu

Horizontální linie spotřebičů Miele v moderní kuchyni

Interiérový architekt firmy Alnus vytvořil tento design interiéru s luxusními detaily. Skříňová sestava se spotřebiči elegantně navazuje na design skříněk z ořechového dřeva.

Luxusní interiér domu

Kuchyně s ostrůvkem a barem

Tato luxusní kuchyně je navržena tak, aby vaření bylo částečně skryto. Zvýšená skříňková část má vše co potřeba u jídelního stolu. Podstavná nápojová chladnička, skleničky za posuvnými skly i příbory s prostíráním. Jídelní stůl je situován mezi kuchyni a obývací část a dále mezi krb a výhled do zahrady. Sedící tak mají hezký výhled.

Luxusní interiér domu

Design jídelního stolu s nerezem

Detail hrany stolu jenom podtrhuje design interieru. Leštěný nerez není jenom luxusní detail, ale také praktická ochrana stolu před poškozením.

Luxusní interiér domu

Design interiéru s podsvíceným stropem

Podsvícený podhled a obklad tvoří nejen designovou, ale i funkční stránku interiéru. Je v něm umístěna vzduchotechnika, osvětlení a HiFi soustava. Architekti firmy vytvořili tento luxusní bytový design se zajímavou kombinací všech materiálů a prvků.

Luxusní interiér domu

Moderní obývací pokoj s krbem

Krb v podélné linii je situován mezi kuchyní a obývacím pokojem. Žulový schod před ním opticky probíhá kuchyní a pod barem slouží k pohodlnějšímu sezení – podložení nohou.

Luxusní interiér domu

Příborník s posuvným sklem

Zvýšený příborník, který dobře promysleli bytoví architekti naší firmy, je opatřen nikou s posuvnými skly, za nimiž je senzor pro vnitřní osvětlení.

Luxusní interiér domu

Vestavný reproduktor ve zdi obývacího pokoje

Vestavný reproduktor v obývacím pokoji nenaruší celkový design interiéru. Čistý a luxusní detail dotvoří lakovaná mřížka reproduktoru ve stejné metalízové barvě jako okolní tapeta.