Referenční projekt

Interiér luxusní vily

Interiér moderní vily s designovými prvky v luxusním provedení

Interiér luxusní vily

Vertikální linie spotřebičů v kuchyni z ořechu

Interiérový architekt firmy Alnus vytvořil tento design interiéru s luxusními detaily. Skříňová sestava se spotřebiči elegantně navazuje na design skříněk z ořechového dřeva.

Interiér luxusní vily

Inspirace pro jídelní kout

Tato luxusní kuchyně je navržena tak, aby vaření bylo částečně skryto. Zvýšená skříňková část má vše co potřeba u jídelního stolu. Podstavná nápojová chladnička, skleničky za posuvnými skly i příbory s prostíráním. Jídelní stůl je situován mezi kuchyni a obývací část a dále mezi krb a výhled do zahrady. Sedící tak mají hezký výhled.

Interiér luxusní vily

Designový prvek jídelního stolu

Detail hrany stolu jenom podtrhuje design interieru. Leštěný nerez není jenom luxusní detail, ale také praktická ochrana stolu před poškozením.

Interiér luxusní vily

Podsvícený snížený podhled a obklad

Podsvícený podhled a obklad tvoří nejen designovou, ale i funkční stránku interiéru. Je v něm umístěna vzduchotechnika, osvětlení a HiFi soustava. Architekti firmy vytvořili tento luxusní bytový design se zajímavou kombinací všech materiálů a prvků.

Interiér luxusní vily

Panoramatický krb

Krb v podélné linii je situován mezi kuchyní a obývacím pokojem. Žulový schod před ním opticky probíhá kuchyní a pod barem slouží k pohodlnějšímu sezení – podložení nohou.

Interiér luxusní vily

Příborník s posuvným sklem

Zvýšený příborník, který dobře promysleli bytoví architekti naší firmy, je opatřen nikou s posuvnými skly, za nimiž je senzor pro vnitřní osvětlení.

Interiér luxusní vily

Vestavný reproduktor

Vestavný reproduktor v obývacím pokoji nenaruší celkový design interiéru. Čistý a luxusní detail dotvoří lakovaná mřížka reproduktoru ve stejné metalízové barvě jako okolní tapeta.