Referenční projekt

Luxusní interiér moderní vily

Interiér moderní vily s designovými prvky v luxusním provedení

Interiér luxusní vily

Moderní kuchyně částečně skrytá

Bytový architekt firmy Alnus vytvořil tento atraktivní interiérový design také díky velkorysému prostoru. Luxusní kuchyně této vily má vaření v prostoru, které je částečně skryté zvýšenou designovou skříňkovou sestavou, jež nabízí vše co je potřeba být v blízkosti jídelního stolu. Ve spodní části této sestavy je uprostřed podstavná chladnička na nápoje a po stranách uvnitř skříněk skryté zásuvky na příbory a talíře. Ve zvýšené části za posuvnými skly jsou skleničky. Další část velké sestavy této kuchyně s troubami je částečně skrytá zákoutím s knihovnou s vnitřním osvětlením. Ostatní foto s mnoha detaily z této realizace si můžete prohlédnout, pokud kliknete na tlačítko další realizace ve spodní části. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Vestavné domácí kino

Ve spodní skříňkové sestavě jsou umístěny zesilovače a další komponenty pro domácí kino. Tento prostor je odvětrán skrytými mřížkami a také tichým ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím domácího kina. Teplý vzduch stoupá za podsvětleným obkladem pod TV a vystupuje bočními průduchy. Ve spodní skříňkové sestavě je také ukrytý subwoofer.
Takto vytvořený design interiéru je nejenom designově čistý, ale i praktický. Žádná viditelná kabeláž. Žádný elektrostatický prach.

Interiér luxusní vily

Luxusní postel z krokodýlí kůže

Podsvícené čelo postele i spodní rám jsou pošity kůží s krokodýlím vzorem. Ve vrchní desce nočních stolků je vloženo dekorativní sklo s kašmírovým vzorem. Další tyto skla jsou použity v ostatních nábytkových kusech, jako jsou skříně a komoda oproti posteli s výsuvnou TV. Tento kompletní design interiéru se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Tmavá komoda s výsuvnou TV

Oproti posteli je umístěna funkční komoda s úložným prostorem a také se skrytou výsuvnou TV. Architekti a projektanti firmy navrhují interiéry tak, aby byly nejenom atraktivní z hlediska designu, ale i technicky domyšlené.

Interiér luxusní vily

Předsíňová stěna jako součást interiéru

Uprostřed domu je poměrně velká vstupní hala rozdělena skleněným zádveřím jež řeší proniknutí chladu zvenku. Nábytková sestava umožňuje částečně skrýt pověšené mokré kabáty. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Moderní koupelna ve stejném stylu

Design interiéru vily je navrhován komplexně v jednotném designu i včetně koupelny. Nábytková sestava má povrchovou úpravu ve zlaté metalíze ve vysokém lesku. Zrcadla se senzorovými vypínači mají rámy vyrobené na zakázku.

Interiér luxusní vily

Vinárna jako součást domu

Veškeré nábytkové prvky jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky a předýhovány dubovou dýhou tak, aby sesazenka dýhy vytvářela dojem masivního dřeva. Povrchová úprava je přírodní olej. Takto vyrobený nábytek je vhodný do chladného a vlhkého prostředí.