Referenční projekt

Luxusní interiér moderní vily

Interiér moderní vily s designovými prvky v luxusním provedení

Interiér luxusní vily

Kuchyně částečně skrytá

Kuchyně ve velkém obytném prostoru má atraktivní design. Vaření v prostoru je částečně skryté zvýšenou designovou skříňkovou sestavou, jež poskytuje vše co je potřeba být v blízkosti jídelního stolu. Ve spodní části této sestavy je uprostřed podstavná chladnička na nápoje a po stranách uvnitř skříněk skryté zásuvky na příbory a talíře. Ve zvýšené části za posuvnými skly jsou skleničky. Další část velké sestavy této kuchyně s troubami je částečně skrytá zákoutím s knihovnou s vnitřním osvětlením. Ostaní foto s nmoha detaily z této realizace si můžete prohlédnout, pokud kliknete na tlačítko další realizace ve spodní části. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Vestavné domácí kino

Ve spodní skříňkové sestavě jsou umístěny zesilovače a další komponenty pro domácí kino. Tento prostor je odvětrán skrytými mřížkami a také tichým ventilátorem, který se automaticky spustí se zapnutím domácího kina. Teplý vzduch stoupá za podsvětleným obkladem pod TV a vystupuje bočními průduchy. Ve spodní skříňkové sestavě je také ukrytý subwoofer.

Interiér luxusní vily

Postel v krokodýlí kůži

Podsvícené čelo postele i spodní rám jsou pošity kůží s krkodýlím vzorem. Ve vrchní desce nočních stolků je vloženo dekorativní sklo s kašmírovým vzorem. Další tyto skla jsou použity v ostaních nábytkových kusech, jako jsou skříně a komoda oproti posteli s výsuvnou TV. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Komoda s výsuvnou TV

Oproti posteli je umístěna funkční komoda s úložným prostorem a také se skrytou výsuvnou TV.

Interiér luxusní vily

Předsíň jako součást interiéru

Uprostřed domu je poměrně velká vstupní hala rozdělena skleněným zádveřím jež řeší proniknutí chladu zvenku. Nábytková sestava umožňuje částečně skrýt pověšené mokré kabáty. Tento interiér se všemi detaily si můžete také prohlédnout ve videogalerii.

Interiér luxusní vily

Koupelna ve stejném stylu

Nábytková sestava má povrchovou úpravu ve zlaté metalíze ve vysokém lesku. Zrcadla se senzorovými vypínači mají rámy vyrobené na zakázku.

Interiér luxusní vily

Vinárna jako součást domu

Veškeré nábytkové prvky jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky a předýhovány dubovou dýhou tak, aby sesazenka dýhy vytvářela dojem masivního dřeva. Povrchová úprava je přírodní olej. Takto vyrobený nábytek je vhodný do chladného a vlhkého prostředí.

Zpět na Fotogalerie nebo se podívat na Další naše realizace