Referenční projekt

Luxusní moderní byt

Komplexní interiér bytu o rozloze stovek metrů čtverečních

Luxusní moderní byt

Vstupní hala s chodbou

Bytový architekt vytvořil moderní design tohoto interiéru. Skříňová sestava plynule navazuje na obklady stěn v níž jsou plně integrované skryté dveře do koupelny. Dlouhá chodba navazuje na velký obytný prostor, který odděluje posuvná ornamentální skla.

Luxusní moderní byt

Velký prostor moderního bytu

Praktický návrh interiéru.Velký prostor moderního bytu je možné rozčlenit posuvnými ornamentálními skly.

Luxusní moderní byt

Moderní luxusní kuchyně

Tmavé barvy byly vždy luxusnější, než světlé. V tomto případě černá barva je v matném provedení doplněná černou opalovanou žulou a stejným černým sklem za pracovní deskou jako je černé sklo vestavných elektrospotřebičů.

Luxusní moderní byt

Moderní luxusní obývací pokoj

Kvalitní návrh interiéru se pozná. Prostorný obývací pokoj v americkém ořechu v kombinaci s černou matovou barvou. Moderní konferenční stolky s elegantní nerezovou konstrukcí s možností různého umístění, dle momentální potřeby.

Luxusní moderní byt

Dělící nábytková stěna

Velký prostor kuchyně a obývacího pokoje rozděluje dělící vzdušná nábytková stěna. Vytváří tím tak útulnost moderní jídelny a celkový zajímavý design tohoto interiéru.

Luxusní moderní byt

Moderní luxusní ložnice

Návrh interiéru této moderní ložnice je doplněna mnohými dýhovanými a čalouněnými obklady. Oproti posteli je komoda s výsuvnou elektricky ovládanou TV.

Luxusní moderní byt

Luxusní interiér domácí pracovny

Design interiéru této pracovny je vyrobena z amerického ořechu ve vysokém lesku. Velká knihovna je doplněna barevnými nikami s obložením v kůži.