Bytoví architekt a interiérový design

Bytový architekt to vidí jinak

Respektujeme dům, který vytvořil stavební architekt.

Neváhejte se zeptat našeho architekta, kolik bytových návrhů včetně uskutečněných realizací vytvořil. Máme toho opravdu hodně za sebou. Náš tým architektů tvoří originální design. Základem tohoto týmu jsou dva bytoví architekti, kteří pracují v naší firmě už od samotného začátku a za 25 let trvání firmy Alnus realizovali obrovské množství interiérů doma i v zahraničí. Ostatní mladí architekti, kteří čerpají mnoho zkušeností od svých starších kolegů dodávají týmu stále moderního ducha.

Není možné od sebe oddělit samotný návrh interiéru bez dodávky kompletní realizace, aby bylo dosaženo kvalitního výsledku. Náš tým interiérových designerů je úzce spjatý s výrobními techniky. Jejich návrhy jsou podrobně konzultovány a veškeré technické detaily řešeny v týmu s mnohaletými zkušenostmi. Systematický postup pro nejlepší výsledek.

Navrhujeme atraktivní design interiérů & kvalitní dodávku realizace.

Jak probíhá proces zakázky?

Systematický postup pro nejlepší výsledek.

01

Podklady

Pokud jsme vás zaujali a líbí se vám naše práce, neváhejte a zašlete nám půdorys vašeho domu, či bytu. Napište nahrubo, o co máte zájem a případně v jakém rozsahu. ( buď pouze nábytek, nebo i ostatní dodávky interiéru, nebo vše na klíč, včetně stavebních úprav). Můžete také napsat základní vaše představy o novém interiéru.

02

Osobní setkání

Po prostudování vašeho půdorysu se vám telefonicky ozveme, případné nejasnosti či doplňující informace ujasníme a domluvíme s vámi konkrétní termín osobního setkání. Na tomto setkání projdeme veškeré vaše požadavky a představy včetně finančních, a domluvíme se na dalším postupu, který vám bude vyhovovat.

03

3D model interiéru

Na základě výkresové dokumentace a požadavků vytvoříme několik dispozičních variant a následně několik variant designu interiéru ve 3D. Na dalším jednání tyto varianty prodiskutujeme, upozorníme na všechny výhody i nevýhody, každé z nich a zaznamenáme si vaše připomínky a změny. Do příští schůzky vše zapracujeme a s vámi doladíme vše ostatní.

04

Barevné vizualizace

Po odsouhlasení požadovaného interiéru ve 3D s vámi vybereme konkrétní materiálové a barevné kombinace pro zpracování vizualizací. Uvidíte několik stejných perspektivních pohledů určitým směrem. Tyto pohledy v můžete mezi sebou porovnat a vytvořit si vlastní názor, která varianta nejvíce lahodí vašemu oku.

05

Technické výkresy

Po odsouhlasení všech změn a detailů vašeho interiéru připravíme výkresovou dokumentaci všech rozvodů, světelných okruhů, vypínačů a zásuvek pro realizační firmu. Výkresová dokumentace bude také zpracována pro zhotovení lokálně snížených sádrokartonových podhledů se všemi detaily. Je na vás, zda lokální podhledy a elektroinstalace provedeme my nebo vaše stavební firma.

06

Zaměření

Po zhotovení veškeré elektroinstalace, SDK podhledů a omítek provedeme odborné zaměření. Na základě toho zpracujeme kompletní výkresovou dokumentaci. Veškeré možné změny v důsledku měření s vámi prokonzultujeme, doladíme a finálně odsouhlasíme výkresovou dokumentaci. Dle vaší náročnosti můžete ovlivňovat proces výroby a konkrétní detaily po dohodě.

07

Výroba

Po odsouhlasení výkresové dokumentace a všech detailů bude zahájena samotná výroba. Doba trvání výroby je odsouhlasena smlouvou o dílo na samotném začátku procesu. Výroba trvá zhruba 3 měsíce, dle momentální vytíženosti, volbě konkrétních materiálů a jejich dostupností. Náročnějším klientům nabízíme možnost ovlivňovat výběr konkrétní textury žuly, onyxu i samotné dýhy.

08

Montáž

Po dokončení výroby bude klient kontaktován vedoucím výroby a po vzájemné dohodě spolu doladí termíny možné instalace interiéru. Bude dohodnut elektrikář, nejlépe ten, který realizoval veškerou elektroinstalaci na vaší stavbě, aby provedl veškeré zapojení a byl přítomen v průběhu montáže interiéru. Po montáži všech objednaných kusů nábytku a doplňků bude provedeno předání díla.