Moderní kuchyně

Návrhy moderních a atraktivních kuchyní s důrazem na praktičnost a funkčnost

Moderní kuchyně

Dispozice a ergonomie & design a funkčnost

Alnus je špičkou ve svém oboru již 25 let. Vlastní architekti firmy díky mnohaletým zkušenostem dokáží vytvořit vysoce kvalitní návrhy kuchyní. Správná dispozice a ergonomie je základ každého tohoto návrhu. Atraktivní design kuchyně, jež je často součástí jídelny a obývacího pokoje, jde ruku v ruce s designem ostatního nábytku právě v tomto prostoru.

Flexibilita firmy Alnus

Originální prostor vyžaduje originální návrh

Alnus se nepřizpůsobuje každému půdorysu pouze rozměrovou úpravou některých skříněk, jak je tomu u sektorových kuchyní. Alnus je specialistou v oboru moderních kuchyní, jež všechny jeho výrobky jsou vyráběny čistě na zakázku. Vytváříme originální design pro každý prostor. Navrhujeme vhodné barevné kombinace nejenom kuchyně, ale také všeho ostatního v tomto prostoru (ostatní nábytek, podlahy, tapety, osvětlení, lokálně snížené podhledy, závěsy, dekorace apod.) tak, aby barevné řešení a design konkrétních detailů bylo vyvážené a působilo atraktivně jako jeden celek.

Kvalita 100 % u každého výrobku

Originální design & finanční flexibilita.

Alnus vytváří originální design moderních kuchyní. Přizpůsobuje se každému prostoru kvalitním dispozičním a ergonomickým řešením. Jednotný design celého prostoru kuchyně a obývacího pokoje a kompletní barevné řešení je pro nás zásadní prioritou. Díky zakázkové výrobě kuchyní a ostatního nábytku se můžeme také přizpůsobit finančním představám klientů. Navrhujeme design kuchyní a všeho ostatního tak, aby jednotlivé detaily, výběr materiálů a použité doplňky splnily také finanční představy klienta o jeho novém bydlení. Kvalita všech výrobků bez ohledu na celkovou cenu je vždy 100 %. Veškeré nábytkové kování u našich kuchyní má doživotní záruku.