Návrhy a realizace interiérů

Interiéry té nejvyšší kvality od návrhu až po realizaci

Naši zákazníci dokáží ocenit kvality návrhu i skutečnou realizaci.

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech a v různých cenových kategoriích, dle finančních představ zákazníka. Respektujeme požadavky a přání zákazníka. Návrhy jsou nejenom ergonomicky správně, ale také technicky dořešeny se všemi navazujícími detaily. Navrhujeme interiéry vždy tak, aby realizace proběhla úspěšně a rychle.

Není možné od sebe oddělit samotný návrh interiéru bez dodávky kompletní realizace, aby bylo dosaženo kvalitního výsledku. Náš tým interiérových designerů je úzce spjatý s výrobními techniky. Jejich návrhy jsou podrobně konzultovány a veškeré technické detaily řešeny v týmu s mnohaletými zkušenostmi. Systematický postup pro nejlepší výsledek.

Navrhujeme atraktivní design interiérů & kvalitní dodávku realizace.

Jak probíhá proces zakázky?

Systematický postup pro nejlepší výsledek.

01

Podklady

Pokud jsme vás zaujali a líbí se vám naše práce, neváhejte a zašlete nám půdorys vašeho domu, či bytu. Napište nahrubo, o co máte zájem a případně v jakém rozsahu. ( buď pouze nábytek, nebo i ostatní dodávky interiéru, nebo vše na klíč, včetně stavebních úprav). Můžete také napsat základní vaše představy o novém interiéru.

02

Osobní setkání

Po prostudování vašeho půdorysu se vám telefonicky ozveme, případné nejasnosti či doplňující informace ujasníme a domluvíme s vámi konkrétní termín osobního setkání. Na tomto setkání projdeme veškeré vaše požadavky a představy včetně finančních, a domluvíme se na dalším postupu, který vám bude vyhovovat.

03

3D model interiéru

Na základě výkresové dokumentace a požadavků vytvoříme několik dispozičních variant a následně několik variant designu interiéru ve 3D. Na dalším jednání tyto varianty prodiskutujeme, upozorníme na všechny výhody i nevýhody, každé z nich a zaznamenáme si vaše připomínky a změny. Do příští schůzky vše zapracujeme a s vámi doladíme vše ostatní.

04

Barevné vizualizace

Po odsouhlasení požadovaného interiéru ve 3D s vámi vybereme konkrétní materiálové a barevné kombinace pro zpracování vizualizací. Uvidíte několik stejných perspektivních pohledů určitým směrem. Tyto pohledy v můžete mezi sebou porovnat a vytvořit si vlastní názor, která varianta nejvíce lahodí vašemu oku.

05

Technické výkresy

Po odsouhlasení všech změn a detailů vašeho interiéru připravíme výkresovou dokumentaci všech rozvodů, světelných okruhů, vypínačů a zásuvek pro realizační firmu. Výkresová dokumentace bude také zpracována pro zhotovení lokálně snížených sádrokartonových podhledů se všemi detaily. Je na vás, zda lokální podhledy a elektroinstalace provedeme my nebo vaše stavební firma.

06

Zaměření

Po zhotovení veškeré elektroinstalace, SDK podhledů a omítek provedeme odborné zaměření. Na základě toho zpracujeme kompletní výkresovou dokumentaci. Veškeré možné změny v důsledku měření s vámi prokonzultujeme, doladíme a finálně odsouhlasíme výkresovou dokumentaci. Dle vaší náročnosti můžete ovlivňovat proces výroby a konkrétní detaily po dohodě.

07

Výroba

Po odsouhlasení výkresové dokumentace a všech detailů bude zahájena samotná výroba. Doba trvání výroby je odsouhlasena smlouvou o dílo na samotném začátku procesu. Výroba trvá zhruba 3 měsíce, dle momentální vytíženosti, volbě konkrétních materiálů a jejich dostupností. Náročnějším klientům nabízíme možnost ovlivňovat výběr konkrétní textury žuly, onyxu i samotné dýhy.

08

Montáž

Po dokončení výroby bude klient kontaktován vedoucím výroby a po vzájemné dohodě spolu doladí termíny možné instalace interiéru. Bude dohodnut elektrikář, nejlépe ten, který realizoval veškerou elektroinstalaci na vaší stavbě, aby provedl veškeré zapojení a byl přítomen v průběhu montáže interiéru. Po montáži všech objednaných kusů nábytku a doplňků bude provedeno předání díla.