Návrhy a realizace interiérů

Naši zákazníci si cení především odbornost a dlouholeté zkušenosti

Navrhujeme a realizujeme interiéry plně na míru Vašim potřebám i finančním možnostem

Naši bytoví architekti navrhují interiéry v různých stylech, současně se přizpůsobují velmi individuálně Vašim finančním možnostem.

Jedná se o týmovou práci s kvalitními výstupy. Díky dlouholetým zkušenostem s vlastní výrobou nábytku a velkému počtu realizací v Česku i na Slovensku patříme mezi špičku těch, kteří realizují kompletní interiéry na klíč.

Realizujeme novostavby i rekonstrukce nebo úpravy interiérů včetně stavebních prací.

Ukázku našich prací můžete shlédnout ve fotogalerii.

Pracujeme jinak

Atraktivní design & kompletní řešení vytváří hodnotný interiér.

Řešíme interiéry vždy komplexně se všemi jeho detaily a návaznostmi.


Vytváříme atraktivní design interiéru pro našeho zákazníka. Poměrně dlouhý proces navazuje s ním důvěrný vztah. Jeho závěrečné poděkování nás naplňuje neskutečnou energií a chutí se dále posouvat kupředu.

 • Dobře vyřešená dispozice a správná ergonomie je pro nás základ.
 • Splnění všech požadavků a potřeb zákazníka je pro nás samozřejmostí.
 • Neotřelý a vždy originální design je pro nás vždy výzvou.


Patříme mezi přední české designéry s mnohými oceněními. Díky velkým zkušennostech a trváním více než 25 let jsme vyhledáváni mnohými náročnými klienty nejenom v tuzemsku, ale i v mnoha místech Evropy.

 • Vytváříme několik dispozičních variant interiéru.
 • Vytváříme několik rozdílných variant designů interiéru ve 3D na konkrétní odsouhlasenou dispozici.
 • Vytváříme fotorealistickou vizualizaci ve vícero barevných a materiálových kombinacích, předem vybraných s klientem.


Patříme mezi přední české výrobce nábytku s mnohými oceněními. Kromě vlastní výroby dodáváme také mnoho značkového nábytku od světových výrobců. Kromě dodávky nábytku dodáváme interiéry na klíč.

 • Stavební úpravy, lokálně snížené sádrokartonové podhledy,inteligentní elektroinstalace, ozvučení.
 • Podlahy,dveře, schodiště, skleněné prvky - dveře,zádveří.
 • Malby,tapety, osvětlení vestavné, lustry.
 • Zakázkový nábytek v různých cenových relacích.
 • Doplňky, dekorace.


Jak probíhá proces zakázky?

Systematický postup pro nejlepší výsledek.

01

Podklady

Pokud jsme vás zaujali a líbí se vám naše práce, neváhejte a zašlete nám půdorys vašeho domu, či bytu. Napište nahrubo, o co máte zájem a případně v jakém rozsahu. ( buď pouze nábytek, nebo i ostatní dodávky interiéru, nebo vše na klíč, včetně stavebních úprav). Můžete také napsat základní vaše představy o novém interiéru.

02

Osobní setkání

Po prostudování vašeho půdorysu se vám telefonicky ozveme, případné nejasnosti či doplňující informace ujasníme a domluvíme s vámi konkrétní termín osobního setkání. Na tomto setkání projdeme veškeré vaše požadavky a představy včetně finančních, a domluvíme se na dalším postupu, který vám bude vyhovovat.

03

3D model interiéru

Na základě výkresové dokumentace a požadavků vytvoříme několik dispozičních variant a následně několik variant designu interiéru ve 3D. Na dalším jednání tyto varianty prodiskutujeme, upozorníme na všechny výhody i nevýhody, každé z nich a zaznamenáme si vaše připomínky a změny. Do příští schůzky vše zapracujeme a s vámi doladíme vše ostatní.

04

Barevné vizualizace

Po odsouhlasení požadovaného interiéru ve 3D s vámi vybereme konkrétní materiálové a barevné kombinace pro zpracování vizualizací. Uvidíte několik stejných perspektivních pohledů určitým směrem. Tyto pohledy v můžete mezi sebou porovnat a vytvořit si vlastní názor, která varianta nejvíce lahodí vašemu oku.

05

Technické výkresy

Po odsouhlasení všech změn a detailů vašeho interiéru připravíme výkresovou dokumentaci všech rozvodů, světelných okruhů, vypínačů a zásuvek pro realizační firmu. Výkresová dokumentace bude také zpracována pro zhotovení lokálně snížených sádrokartonových podhledů se všemi detaily. Je na vás, zda lokální podhledy a elektroinstalace provedeme my nebo vaše stavební firma.

06

Zaměření

Po zhotovení veškeré elektroinstalace, SDK podhledů a omítek provedeme odborné zaměření. Na základě toho zpracujeme kompletní výkresovou dokumentaci. Veškeré možné změny v důsledku měření s vámi prokonzultujeme, doladíme a finálně odsouhlasíme výkresovou dokumentaci. Dle vaší náročnosti můžete ovlivňovat proces výroby a konkrétní detaily po dohodě.

07

Výroba

Po odsouhlasení výkresové dokumentace a všech detailů bude zahájena samotná výroba. Doba trvání výroby je odsouhlasena smlouvou o dílo na samotném začátku procesu. Výroba trvá zhruba 3 měsíce, dle momentální vytíženosti, volbě konkrétních materiálů a jejich dostupností. Náročnějším klientům nabízíme možnost ovlivňovat výběr konkrétní textury žuly, onyxu i samotné dýhy.

08

Montáž

Po dokončení výroby bude klient kontaktován vedoucím výroby a po vzájemné dohodě spolu doladí termíny možné instalace interiéru. Bude dohodnut elektrikář, nejlépe ten, který realizoval veškerou elektroinstalaci na vaší stavbě, aby provedl veškeré zapojení a byl přítomen v průběhu montáže interiéru. Po montáži všech objednaných kusů nábytku a doplňků bude provedeno předání díla.

Pokud si chcete domluvit schůzku s naším zkušeným odborníkem volejte

 

Nebo vyplňte kontaktní formulář

   Informace o zpracování os. údajů

  Jste ze Slovenska?

  1. Na Slovensku jsme za již více než 20 let zrealizovali přes 800 interiérů, a to včetně montáží a servisu.
  2. Naše firma i se svou výrobou sídlí ve Strážnici, tedy přímo u hranic se Slovenskem (pouhých 11km od okresního města Skalica či 100km od Bratislavy). I proto pro nás projekty na Slovensku nejsou žádnou logistickou komplikací.
  3. Jednání můžeme realizovat jak online, tak osobně u Vás doma či na stavbě.