Tvoříme interiéry jako celek

Moderně pojatý interiér nejen v kuchyni, ale ve všech prostorách vašeho bydlení

Moderní kuchyně

Dispozice a ergonomie & design a funkčnost

Alnus je špičkou ve svém oboru již 25 let. Vlastní architekti firmy díky mnohaletým zkušenostem dokáží vytvořit vysoce kvalitní návrhy kuchyní. Správná dispozice a ergonomie je základ každého tohoto návrhu. Atraktivní design kuchyně, jež je často součástí jídelny a obývacího pokoje, jde ruku v ruce s designem ostatního nábytku právě v tomto prostoru.

Luxusní obývací pokoje

Design a funkčnost & úložný prostor

Alnus vyrábí obývací pokoje v různých designech i materiálech. Jednotlivé nábytkové kusy designově navrhuje tak, aby se co nejlépe sjednotily s kuchyní, pokud jsou v jednom otevřeném prostoru. Podle potřeb a představ zákazníka zhotovujeme nábytkové kusy odlehčené s ohledem na vzdušnost, nebo naopak plnějších designů s ohledem na potřebný úložný prostor. Alnus je specialistou ve svém oboru na vestavné reproduktory vhodně zakomponované do nábytkových sestav, se skrytou kabeláží a odvětranou skrytou Hifi technikou. Alnus vyrábí mnoho konferenčních stolků různých designů a velikostí. Velmi oblíbené v poslední době jsou stolky se skrytými zásuvkami na ovladače, časopisy atd.

Moderní jídelny

Design centrální nohy & dřevo a sklo

Alnus vyrábí nejrůznější jídelní stoly ve stejném designu ke kuchyni a k obývacímu pokoji. Rozkládací a nerozkládací. Na klasických nohách, centrální noze nebo na dražších designových nohách. Jídelní stoly vyrábíme dýhované, skleněné nebo z masívního dřeva v různých povrchových úpravách.

Moderní předsíně

Předsíň jako vstupní brána do bytu

Alnus navrhuje a vyrábí předsíně a vstupní haly ve stejném designu jako je obytný prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Vyrábíme také bezfalcové dveře a obklady stěn a to z jednoho kmene stromu. Tím docílíme stejné textury dýhy na dveřích a ostatním nábytku, či obkladů stěn. Velmi oblíbené předsíňové sestavy jsou s částečně skrytým prostorem na mokré kabáty nebo sestavy procházejícím skleněným zádveřím.

Moderní interiér ložnice

Design & kvalitní spánek

Alnus navrhuje a vyrábí kompletní ložnice v nejrůznějších designech a materiálech, častokrát navazující na velkou šatnu. Postele vyrábíme dřevěné, dýhované nebo čalouněné. Klademe důraz na ergonomii a kvalitu. Ložnice doplňujeme vhodným intimním podsvícením. Kromě dámských toaletních stolků je velmi oblíbená komoda v nejrůznějším designu s elektricky výsuvnou skrytou TV.

Moderní interiér domácí pracovny

Domácí pracovna - práce, klid a relax

Alnus vyrábí domácí pracovny jakou součástí kompletních interiérů domů. Zhotovujeme pracovny v nejrůznějších stylech doplněny mnohými dalšími požadavky klientů. Skryté tajné prostory pro dokumenty, trezory, či zbraně. Pracovny doplněné minibarem, vinotékou, či prostorem pro tvrdý alkohol s nejrůznějšími druhy podsvícení.

Dětské pokoje

Dětský pokoj & studentský pokoj

Alnus navrhuje a vyrábí dětské a studentské pokoje v různých designech a v cenově rozdílných materiálech. Různé požadavky a potřeby mladších členů rodiny jsou jasným zadáním pro naše architekty. Zajímavě řešený dostatek úložného prostoru zvláště v menších bytech jsou pro nás výzvou. Dětský, či studentský pokoj je součástí kompletního interiéru.

Moderní koupelny

Design & funkční úložný prostor

Alnus navrhuje koupelny při realizaci kompletních interiérů. Používá sanitu i obklady v různých cenových relacích, dle finančních možnostech zákazníka. K výrobě koupelnového nábytku používáme materiály a povrchové úpravy výhradně ty, které jsou vhodné do vlhkého prostředí.

Domácí vinotéky

Domácí vinotéka & relax vždy po ruce

Alnus díky velkých zkušennostem navrhuje a vyrábí domácí vinotéky jako kompletní interiér. Řeší správnou cirkulaci chladného vzduchu. Pro výrobu nábytkových kusů pro vinotéky volíme vodovzdorné materiály. Používáme speciální vodovzdorné lepidla. Nejrůznější povrchové úpravy doplňujeme přírodními oleji.

Kontaktujte nás.

Chcete navrhnout moderní interiér snů? Napište nám, rádi se s vámi potkáme.

Informace o zpracování os. údajů