Rekonstrukce interiéru včetně stavebních úprav

Převezmeme za vás komplexně péči o projekt i stavební úpravy

Realizujeme kompletní interiéry v různých stylech pro byty a rezidenční domy. Nabízíme neomezené možnosti barevných a materiálových kombinací. Přizpůsobíme se vašim představám a časovému harmonogramu vaší stavby.

Provádíme rekonstrukce širokého rozsahu včetně stavebních úprav. Zajistíme statické posudky a veškeré práce s tím související. Koordinujeme všechna řemesla a hlídáme stavební návaznosti.

Jak probíhá rekonstrukce interiéru? Co všechno řešíme?

Rekonstrukce provádíme v různém rozsahu


Zákazník řeší menší stavební úpravy nebo renovace stávajícího nábytku. Nejčastěji se jedná o nové elektroinstalace, výměnu topení, novou koupelnu se všemi stavebními návaznostmi, nové podlahy a nový nábytek - včetně výmalby, tapet, osvětlení a doplňků.


PU kompletní rekonstrukce se jedná o rozsáhlé stavební úpravy, jako je změna stávající dispozice, posun příček nebo úprava nosných zdí, či změna schodiště nebo okenních otvorů stavby. Takto komplexní rekonstrukce řešíme za přítomnosti statika a stavebních inženýrů a za klienta vyřizujeme veškerá nutná povolení a koordinaci stavebních řemesel, která budeme dozorovat, a za která poneseme odpovědnost.


Jaký je postup rekonstrukce?

Od návrhu až po dozor stavebních řemesel a montáží

Postupy bývají individuální dle konkrétní situace a zadání.

01

Nejprve se seznámíme s představou zákazníka, zjistíme skutečný stav a prověříme, zda je požadovaný rozsah a záměr možný.

02

Určíme velmi orientační cenový odhad celkové rekonstrukce a začneme zpracovávat 3D architektonické návrhy v několika odlišných variantách.

03

Po společné prezentaci návrhů a konzultaci požadovaných změn klienta, upravíme návrhy a představíme výsledný design interiéru.

04

Po odsouhlasení studie začneme pracovat na prováděcích projektech, součástí kterých je podrobné technické řešení, ale i detailní výběr materiálů a veškerých požadovaných doplňků.

05

Jakmile doladíme poslední detaily, zahájíme samotnou realizaci rekonstrukce.

06

Vytvoříme časový harmonogram rekonstrukce, ten je však vždy individuální a liší se dle rozsahu, náročnosti nebo materiálů. Obvykle se jedná o 3 až 5 měsíců.

Pokud si chcete domluvit schůzku s naším zkušeným odborníkem volejte

 

Nebo vyplňte kontaktní formulář

     Informace o zpracování os. údajů

    Jste ze Slovenska?

    1. Na Slovensku jsme za již více než 20 let zrealizovali přes 800 interiérů, a to včetně montáží a servisu.
    2. Naše firma i se svou výrobou sídlí ve Strážnici, tedy přímo u hranic se Slovenskem (pouhých 11km od okresního města Skalica či 100km od Bratislavy). I proto pro nás projekty na Slovensku nejsou žádnou logistickou komplikací.
    3. Jednání můžeme realizovat jak online, tak osobně u Vás doma či na stavbě.