Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás!

FAQ

Máte dotaz?

Přečtěte si FAQ

Konzultace je zdarma. Stojí Vás pouze trochu Vašeho času, který při ní strávíte.
Dispoziční varianty i samotné návrhy ve 3D jsou také zdarma, stejně jako veškeré konzultace. Alnus se živí výrobou a dodávkou nábytku, popř. kompletními realizacemi interiérů na klíč. Samotné návrhy ani nápady pochopitelně neposkytujeme ani neprodáváme.
Firma Alnus si zakládá na týmové práci. Na konkrétních projektech pracuje vždy několik designerů, kteří spolu komunikují, radí a také často si oponují. Konzultují vše s výrobními techniky, aby jakékoliv originální nápady byly technicky správně vyřešeny a také i v souladu s ČSN normami. Dle lidového rčení : Víc hlav, víc rozumu.
Většinou připravujeme několik variant návrhů již na první prezentaci cca 2-4. Vše záleží na prostorových možnostech samotného interiéru.
Alnus vyrábí a zařizuje interiéry v různých cenových kategoriích, dle finančních možnostech zákazníka. Alnus vyrábí například kuchyně za 100.000,- i za 5 miliónů. Skutečně záleží na zákazníkovi, kolik je ochoten do svého interiérů dát a podle toho zkušení architekti firmy Alnus navrhují interiér, volí materiály a vybírají doplňky. Není vždy nutné navrhovat složité a tím pádem drahé detaily. Není vždy nutné vybírat drahé materiály a doplňky. Například i do luxusního interiéru lze vybrat lustr za 6.000,- a tím nepokazit celkový dojem. Vše záleží pouze na klientovi.
Vše záleží na momentálním vytížení jednotlivých architektů i samotné výroby. Zpravidla samotná výroba nábytku trvá 3-4 měsíce od posledních změn a informací potřebných k zahájení výroby. Délku procesu při tvorbě návrhů si většinou ovlivňuje klient sám. Záleží na jeho rozhodnosti. Většinou vytváříme několik variant návrhů již na první prezentaci.
Alnus se specializuje na kompletní interiéry. Dle momentální vytíženosti výroby se zabývá poptávkami minimálně interiérem jedné místnosti. Dodávkami pouze skříňkami, či policemi se z technologických důvodů nemůžeme zabývat a tyto poptávky jsou vhodné spíše pro místní malé stolaře.