Specialisté na kompletní realizace interiérů

Provází nás zkušenost i komplexní přístup.

Abychom dokázali zrealizovat kompletní interiér přesně dle individuálních požadavků klienta, propojujeme v našem týmu znalosti i zkušenosti z celé řady oborů v oblasti interiérů.

Černobílá fotografie stolu s architektonicými nákresy
Exteriér showroomu Alnus v Praze na Smíchově.

Naši klienti si cení především odbornost a dlouholeté zkušenosti.

30+

LET PRAXE

REALIZACE
3000+ v ČR
800+ v SR

SHOWROOMY
PRAHA A
JIŽNÍ MORAVA

6+

ARCHITEKTŮ

Náš příběh

Název

ALNUS, spol. s r.o.

založeni

1993

sídlo

Strážnice

Showroom

Praha a Strážnice

působnost

ČR, SR i jiné země EU

Více o našem příběhu

V roce 1993 jsme začínali docela od nuly, jako parta nadšenců z Jižní Moravy, které nadchla krása tehdy moderních rakouských kuchyní. Postupně jsme se vypracovali ve středně velkou firmu, která se ve svém oboru etablovala mezi špičku v České republice. V jádru naší firmy ale dodnes působí kolektiv, který píše tento příběh společně téměř celých 30 let.

Tato společná cesta nám postupně umožnila získat poznatky z nejrůznějších designových proudů ve světě i fungování nových technologií a vybavila nás rozsáhlými zkušenostmi z realizací nejrůznější povahy. Nakonec nám zajistila také tolik potřebnou sehranost, díky které můžeme realizovat i velmi náročná řešení zahrnující např. atypické prostory, akustiku interiérů či inteligentní elektroinstalaci. A my tak můžeme pokračovat žít své nadšení z interiérového designu.

Vlastní tým architektů i výrobců

Počet interních členů

15

počet externích specialistů

6

počet dodavatelských firem v čr

45+

počet let na trhu

30

Počet realizací

3000+

O našem týmu

Ve vlastním týmu propojujeme bytový design, technické řešení a výrobu. Spolu s tím ale často zajišťujeme a koordinujeme širokou spolupráci zahrnující externí specialisty z celé řady dalších oborů a spolupracující dodavatelské firmy.

Naše práce nakonec vrcholí spoluprací se zahraničními firmami. V oblasti vybavení kuchyňských spotřebičů patří mezi naše nejbližší partnery firmy Miele, Siemens či Bosch, v oboru inteligentní elektroinstalace CRESTRON, v oblasti osvětlení PRECIOSA či v oblasti ozvučení firma Bowers & Wilkins nebo Bang & Olufsen.

Jsme společensky odpovědní

Jak dlouho

30 let

primární zaměření

Humanitární

klíčoví partneři dnes

3

zaměření projektů partnerů

Mise ve světě

ve vlastní práci

Udržitelnost

Více o naší roli

Vnímáme, že i jako firma máme svou odpovědnost ve společnosti, a to jak v České republice, tak ve světě. I proto jsme se od samých začátků snažili podporovat neziskové organizace, od malých charitativních či kulturních projektů v místě, odkud pocházíme, až po zahraniční mise vlivných humanitárních organizací v současnosti.

Ve vlastních interiérech nás pak zajímá objevování nových způsobů dosahování udržitelnosti i práce s ekologicky šetrnými materiály. Dbáme na kvalitní, certifikované a nezávadné materiály, které přispívají ke zdraví a pohodě uživatele. Výrobní procesy si pečlivě hlídáme, abychom mohli zákazníkům nabízet vždy to nejkvalitnější řešení.

Společenská zodpovědnost

Co o nás říkají

Naši klienti si cení především odbornost a dlouholeté zkušenosti.

30+

LET PRAXE

REALIZACE
3000+ v ČR
800+ v SR

SHOWROOMY
PRAHA A
JIŽNÍ MORAVA

SHOWROOMY
PRAHA A
JIŽNÍ MORAVA