VÍCE

ÚTULNÝ MINIMALISMUS
Moderní interiér ve světlých barvách
Design & Tech

Technologie skryté v Designu

Rekuperace, inteligentní elektroinstalace a osvětlení jsou důmyslně ukryty v lokálně snížených podhledech, které svým tvarem zajišťují také akustickou pohodu v prostoru. Tyto podhledy jsou navrženy tak, aby podpořily funkci efektivního proudění vzduchu, skryté technologie byly 100% účinné a zároveň designově atraktivní.

Materiály & akustika

Materiály a akustika

Nejen atraktivní moderní vzhled minimalistického interiéru s barevnou vývažeností je důležitý. Naši architekti kladou důraz na akustickou pohodu v prostoru díky vhodné kombinaci materiálů, povrchů a tvarů designových prvků.

Lokálně snížené podhledy

Skrytá technologie v podhledech a kombinace materiálů.

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech, vždy s nápaditým designovým řešením a v souladu se zakomponovanými technickými požadavky investora. Nábytek interiéru je navržen v matném povrchu světlé barvy v kombinaci s dubovou dýhou. Lesklé povrhy mramorů dodávají interiéru punc elegance. Keramická kuchyňská pracovní deska v mramorovém designu a matném povrchu nabízí komfortní využití pro moderní kuchyně. Materiál je velmi odolný tvrdostí i absolutní nenasákavostí. Tento materiál je také vhodný pro zhotovení nejrůznějších designových prvků a dřezů s neomezenou vnitřní velikostí. Dýhované prvky dokážeme vyrobit z jednoho kmene stromu. Kresba dřeva i jeho autentický odstín je tak téměř stejný na všech obkladech i interiérových bezfalcových dveřích.

Žádné další obrázky
KONTAKT

Pojďme se pobavit
o vašem projektu.

KONTAKTUJTE NÁS

Další projekty