Interiéry realizujeme v různých cenových kategoriích a v rozmanitých stylech dle přání klienta.

Trefíme se do Vašeho vkusu i finančních možností

Realizujeme interiéry v různých stylech, které jsou Vám blízké. Tvoříme převážně moderní interiéry, ale nevyhýbáme se ani realizacím ve stylu první republiky Art Deco nebo interiérům v klasickém stylu Provence. Snažíme se maximálně přizpůsobit designovým i finančním požadavkům zákazníka, dle jeho individuálního přání.

Realizujeme zakázky jak menšího rozsahu a levnějšího provedení, tak také velké zakázky složitějšího charakteru za použití luxusních materiálů, technologií a náročných technických i designových detailů. Cenový strop je předem stanoven klientem.

Funkčnost a design v harmonickém celku

Skloubení stylu a provozních požadavků není vždy snadné. Přesto se vždy snažíme o vytvoření stylového a funkčního prostoru, z hlediska designu i správné ergonomie.

Designový přístup v navrhování kombinujeme s moderním vývojem a inovacemi v oblasti nábytkářství, abychom vždy dosáhli rovnováhy mezi funkcí každodenního pohybu v prostoru, pohodlím a estetikou Vašeho interiéru.

Jednotný styl všech prostor a nekonečné možnosti designu i materiálů

Tvoříme vždy komplexní designové řešení zadaného prostoru v jednotném designovém stylu všech místností. Snažíme se celý interiér designově sladit a vytvořit jej atraktivní, praktický a barevně i materiálově vyvážený. 

Držíme se aktuálních trendů v designu, materiálech i technologiích. Pravidelně se účastníme mezinárodního veletrhu v Miláně, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nová řešení a široké možnosti výběru aktuálních materiálů na trhu.

Vlastní výroba nábytku s důrazem na nejvyšší kvalitu

Díky vlastnímu týmu architektů, techniků a stolářů s třicetiletou praxí pak dokážeme realizovat individuální řešení interiéru na míru v nejvyšším standardu, a to včetně atypických a složitých řešení prostoru. Šikmé stropy nebo sloup uprostřed místnosti nemusí být komplikací.

Za vysokou kvalitu výroby a zdařilou celkovou finální realizaci vždy ručíme a zákazníkům dlouhodobě zajišťujeme i pozáruční servis našeho nábytku. Díky dlouholeté praxi mají naše korpusy výrazně vyšší pevnost a odolnost proti standardu konkurence. Dbáme na správné technické a technologické postupy, používáme vysoce kvalitní materiály i kování, a detaily, jako je sesazení navazující kresby dýhy, považujeme v naší výrobě za samozřejmost.

Naši zákazníci si nás cení především pro odbornost, kterou poskytujeme

Rozumíme technickým a stavebním návaznostem. Umíme komunikovat se stavbou a veškerými řemesly.

Hlídáme si proces výroby i finální montáž. Bytoví architekti úzce spolupracují s techniky výroby. Nábytek na míru tak realizujeme v té nejvyšší kvalitě. Naše interiéry na závěr projdou výstupní kontrolou po výrobě, kterou si zákazník zkontroluje také sám před finální montáží.

  • Interiéry tvoříme v rozmanitých stylech
  • Navrhujeme funkční design a realizujeme ergonomicky správné interiéry
  • Atraktivní návrhy dokážeme proměnit v kvalitní realizaci, kterou dotáhneme vždy do posledního detailu
  • Držíme se aktuálních trendů
  • Přizpůsobíme se požadavkům stavby i Vám
  • Hlídáme si proces realizace interiéru, od výroby až po finální montáž
  • Před montáží si zákazník smontovaný nábytek nejprve sám zkontroluje v naší výrobě
naše služby

Realizujeme kompletní
interiéry na míru.

Více o tom, co děláme