Realizace na Slovensku a v jiných zemích EU

Realizace na Slovensku a v jiných zemích EU

Realizujeme interiéry na Slovensku i v dalších zemích Evropy. Zajistíme logistiku celé realizace v místě, zkoordinujeme stavební návaznosti a dodáme námi vyrobený nábytek.

Interiér dodáme kamkoli. Na Slovensko nebo do Švýcarska

Zajistíme logistiku celé realizace v místě, zkoordinujeme stavební návaznosti a dodáme námi vyrobený nábytek.

Slovensko

Nejčastěji realizujeme interiéry na Slovensku, kde jsme za více než 20 let vyrobili přes 800 interiérů, a to včetně montáží a servisu.

Naše firma i se svou výrobou sídlí v Jihomoravském městě Strážnice, tedy přímo u hranic se Slovenskem (pouhých 11km od okresního města Skalica, či 100km od Bratislavy). I proto pro nás projekty na Slovensku nejsou žádnou logistickou komplikací.

Dnes pro nás není ani výjimkou byt ve Švýcarsku nebo letní vila v Chorvatsku.

Další země Evropy

Koupili jste dům v Toskánsku nebo byt ve Švýcarsku a potřebujete vyřešit interiér? Nemusíte se bát nám svěřit realizaci ani takového projektu. Vše společně navrhneme, ať se nacházíte v kterékoli zemi. Veškerá jednání můžeme dnes vést již online. Celý proces detailně naplánujeme a seznámíme Vás s postupem. Zorganizujeme všechna řemesla na stavbě a zajistíme logistiku dopravy.

Zajistíme logistiku kamionové nebo lodní dopravy, zkoordinujeme řemesla a postupy na stavbě, a dodáme námi vyrobený nábytek kamkoliv za hranice. Logistika a koordinace stavby na dálku pro nás není komplikací.

  • Od roku 1993 jsme zrealizovali přes 3000 interiérů doma i v zahraničí
  • Umíme komunikovat se stavbou a veškerými řemesly, doma i v cizině
  • Zvolíme správný postup, zkoordinujeme všechna řemesla a zajistíme logistiku dopravy
  • Jednání můžeme vést online
naše služby

Realizujeme kompletní
interiéry na míru.

Více o tom, co děláme