Provádíme rekonstrukce interiéru na míru Vašim potřebám i finančním možnostem, včetně stavebních úprav.

Starosti přenechejte nám

Chcete se pustit do rekonstrukce, ale bojíte se všech stavebních návazností a koordinace mnoha profesí? Obáváte se neočekávaných výdajů a prodlužování doby rekonstrukce? Pak Vám rádi pomůžeme a interiér zrekonstruujeme podle Vašeho přání.

Rekonstrukce provádíme v různém rozsahu. Ať se jedná o částečné rekonstrukce s pouhou výměnou stávajícího nábytku nebo kompletní rekonstrukce s rozsáhlými stavebními úpravami jako jsou změna stávající dispozice, posun příček nebo úprava nosných zdí či posun schodiště.

Poradíme Vám, co vše se dá zrekonstruovat a jak proces rekonstrukce probíhá. Pokusíme se předem odhadnout veškerá rizika a řekneme, co vše zahrnout do rozpočtu. Odstraníme nevhodnou dispozici, a tu stávající vyřešíme komfortněji, dle Vašich představ.

Upravíme nevhodnou dispozici a navrhneme komfortnější řešení

Navrhneme několik variant dispozičního řešení v požadovaném rozsahu a upozorníme Vás na výhody a nevýhody každé varianty. Vámi zvolenou variantu rozpracujeme dále do několika designových verzí ve 3D.

Dokážeme předem odhadnout rizika

Díky mnohaleté praxi s rekonstrukcemi včetně stavebních úprav dokážeme ve většině případů zavčas odhadnout skryté kostlivce a předem upozornit zákazníka na možné neočekávané výdaje.

Komunikujeme za Vás se stavbou

Rozsáhlé rekonstrukce řešíme za přítomnosti statika a stavebních inženýrů. Únavné běhání po stavbě a koordinaci všech řemesel vybavíme za Vás. Přizpůsobíme se časovým požadavkům stavby, zvolíme správný postup řemesel a procesy rekonstrukce si zkoordinujeme.

  • Rekonstrukce interiéru v různém rozsahu provádíme již 30 let
  • Rozumíme technickým a stavebním návaznostem
  • Zajistíme statické posudky a práce s tím související
  • Díky mobilním aplikacím s Vámi můžeme sdílet dle potřeby a situace ukázky na stavbě. Vy tak můžete v klidu a na dálku rozhodnout konkrétní detaily
naše služby

Realizujeme kompletní
interiéry na míru.

Více o tom, co děláme