Převezmeme komplexně péči o projekt a budeme za Vás komunikovat se stavbou i Vaším developerem.

Méně starostí a více času pro Vás

Provádíme generální dodávku interiérů na klíč.

Jako generální projektant a dodavatel převezmeme komplexně péči o projekt, a komunikaci se stavbou i developerem pak budeme řešit za Vás.

Přizpůsobíme se časovým požadavkům stavby, zkoordinujeme stavební návaznosti i zúčastněná řemesla, a následné procesy realizace zorganizujeme až po finální montáž.

Vyřešíme s Vámi vše pod jednou střechou, ať se jedná o interiér v novostavbě nebo jeho rekonstrukci, včetně stavebních úprav.

Interiér vyladěný do poslední dekorace

Stejně tak s Vámi vyřešíme pod jednou střechou i rozsah realizace. 

Dle přání zákazníka můžeme dodat jak pouze nábytek, tak interiér vyladit do poslední dekorace a předat jej zcela kompletní, od tapet a svítidel, po všechny doplňky včetně mobiliářů, závěsů, talířů i dekorací.

Také rozsah technologií v interiéru můžeme se zákazníkem vyřešit na jednom místě. Běžně pro naše klienty zajišťujeme inteligentní elektroinstalace a jejich propojení na zařízení stavby, audio techniku, osvětlení i spotřebiče interiéru, nebo řešíme technologie spojené se stavbou, například chlazené stropy, rekuperaci nebo podlahová topení.

Interiér navrhneme vždy komplexně

Pokud to prostor umožní, navrhneme několik variant dispozičního a hmotového řešení, včetně doplňků a dekorací. Se všemi dodavateli řemesel sladíme finální požadovanou podobu realizace. Díky správně zvolenému postupu a důmyslné koordinaci bude interiér vypadat stejně jako v návrhu na papíře.

  • Komunikaci s developery a stavební firmou převezmeme za Vás
  • Zajistíme za Vás také vyčerpávající běhání po stavbě a koordinaci všech řemesel
  • Díky mobilním aplikacím s Vámi můžeme sdílet dle potřeby a situace ukázky detailů na stavbě. Vy tak můžete v klidu a na dálku rozhodnout konkrétní detaily
  • V rámci realizace interiéru dodáme vždy pouze to, co po nás žádáte
  • Navrhneme několik variant dispozičního a hmotového řešení interiéru
naše služby

Realizujeme kompletní
interiéry na míru.

Více o tom, co děláme